BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Sport

Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta ŚHP w Górze

14 czerwca 2011 r. rozegrany został turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Środowiskowego Hufca Pracy w Górze na boisku znajdującym się na terenie Komendy Powiatowej PSP w Górze. W turnieju wzięły udział cztery drużyny:

  • Drużyna „Absolewntów” ŚHP,
  • Drużyna „Pierwszoroczniaków” ŚHP,
  • Drużyna JRG reprezentowana przez strażaków zmiany I,
  • Drużyna Komendy Powiatowej PSP reprezentowana przez pracowników biurowych i PSK.

Przed przystąpieniem do rozgrywek ustalono ogólne ich zasady. Mecze odbywały się w systemie każdy z każdym - dwie połowy po dziesięć minut.

 

Po otwarciu zawodów przez gospodarza – Komendanta Powiatowego PSP w Górze Pana bryg. Arkadiusza Szupera przystąpiono do losowania kolejności rozgrywania meczy.

 

Już po kilku minutach gry okazało się, iż młodsi od strażaków, podopieczni Komendanta ŚHP w Górze nie będą mieli łatwej przeprawy ze strażakami. Twarda, zgodna z zasadami, gra okazała się być kluczem do sukcesu drużyny Komendy Powiatowej PSP w Górze. Najstarsza, średnią wieku zawodników, drużyna swym doświadczeniem, zrozumieniem na boisku oraz znajomością specyficznej, sztucznej nawierzchni trawiastej wygrała turniej. Drugie miejsce zajęła bardzo dobrze spisująca się drużyna „Absolewntów” ŚHP. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna JRG, a czwarte miejsce przypadło drużynie „Pierwszoroczniaków” ŚHP.

 

Nie zwycięstwo, a dobra zabawa i solidnie przepracowane ćwiczenia sportowe były najważniejszym aspektem turnieju. Być może jeszcze w tym roku kalendarzowym np. jesienią odbędzie się turniej rewanżowy, na który wicemistrzowie już zbierają siły.

 

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 23 lipca 2018 r.
  Pożary   148 
  Miejscowe zagrożenia    146 
  Alarmy fałszywe    10 
  Suma     304 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010