SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Sport

Turniej półfinałowy w piłce siatkowej strażaków

Piłka siatkowa KP PSP w Górze

 

W dniu 19 marca 2018 r. w Hali Arkadia w Górze strażacy rozegrali półfinałowy Turniej Eliminacyjny grupy „P II” o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w piłce siatkowej. Oprócz górowskich strażaków w rozgrywkach uczestniczyli funkcjonariusze z KP PSP w Dzierżoniowie oraz KP PSP w Oleśnicy.

Czytaj więcej...

Turniej ćwierćfinałowy w piłce siatkowej strażaków

Piłka siatkowa KP PSP w Górze

 

W dniu 21 lutego 2018 r. w Hali Arkadia w  Górze strażacy rozegrali ćwierćfinałowy Turniej Eliminacyjny grupy „G-V” o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w piłce siatkowej. Oprócz górowskich strażaków w rozgrywkach uczestniczyli funkcjonariusze z KP PSP w Oławie oraz KM PSP w Wałbrzychu.

Czytaj więcej...

Time To Row Góra, 7 maja 2016 r.

Time To Row Góra

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w wioślarstwie halowym za nami. W hali sportowej „Arkadia” spotkały się funkcjonariuszki i funkcjonariusze, którzy postanowili rywalizować ze sobą na królewskim dystansie 2000m na ergometrach wioślarskich. Organizatorami zawodów byli: Stowarzyszenie „Chwytaj Sportowe Marzenia”, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze oraz Klub Wioślarski AZS Wratislavia Wrocław. Patronat nad zawodami objęli: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Wicemistrz Świata z Bostonu Marcos Cesar Morales i zawodniczka klubu Lotto Bydgostia, reprezentantka Polski na Igrzyska w Rio 2016 Monika Ciaciuch.

Czytaj więcej...

Piłka siatkowa strażaków PSP - turniej ćwierćfinałowy

piłka siatkowa KP PSP w Górze 2015

 

W dniu 24 lutego 2015 r. w Sali sportowej Gimnazjum w Sulikowie górowscy strażacy wywalczyli awans do turnieju półfinałowego o Mistrzostwo PSP Województwa Dolnośląskiego w Piłkę Siatkową. Rozgrywki zorganizowała Komenda Powiatowa PSP w Zgorzelcu.

 

Czytaj więcej...

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 8 marca 2019 r.
  Pożary   40 
  Miejscowe zagrożenia    31 
  Alarmy fałszywe    5 
  Suma     76 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010