SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

Służba Cywilna

 KP PSP w Górze - Służba Cywilna

 

KPPSP w Górze: Sport

Serdecznie zapraszamy

Zapraszamy mieszkańców powiatu górowskiego w dniu 16 października 2011 r. o godz. 14:00 na VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu górowskiego, które odbędą się na stadionie Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze. Zawody rozegrane będą w dwóch konkurencjach tj. pożarniczy tor przeszkód 7 x 50m oraz ćwiczenie bojowe.

 

Czytaj więcej...

Strażacki futsal w Głogowie - 30 września 2011 r.

Ostatniego dnia września br. strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze uczestniczyli w I fazie eliminacyjnej Mistrzostw Województwa Dolnośląskiego w Halowej Piłce Nożnej dla strażaków PSP. Rozgrywki przeprowadzone zostały zgodnie z aktualnym Regulaminem Rozgrywek Polskiej Ligi Futsalu (czas gry wynosił 2x10 min).

Po losowaniu grup eliminacyjnych okazało się, że KP PSP Góra będzie występowała w grupie H wraz z KP PSP Głogów, KP PSP Polkowice i KP PSP Trzebnica.

Czytaj więcej...

Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta ŚHP w Górze

14 czerwca 2011 r. rozegrany został turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Środowiskowego Hufca Pracy w Górze na boisku znajdującym się na terenie Komendy Powiatowej PSP w Górze. W turnieju wzięły udział cztery drużyny:

  • Drużyna „Absolewntów” ŚHP,
  • Drużyna „Pierwszoroczniaków” ŚHP,
  • Drużyna JRG reprezentowana przez strażaków zmiany I,
  • Drużyna Komendy Powiatowej PSP reprezentowana przez pracowników biurowych i PSK.

Czytaj więcej...

 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010