SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Sport

Halowa piłka nożna: wysoki poziom półfinałów - 5 grudnia 2011 r.

W poniedziałek 5 grudnia strażacy KP PSP w Górze udali się na rozgrywki halowej piłki nożnej do Oławy. Oprócz Góry przyjechały do Oławy zespoły strażaków z Kamiennej Góry oraz Zgorzelca. Pierwszy raz KP PSP w Górze zakwalifikowała się do etapu półfinałowego rozgrywek o Mistrzostwo Województwa Dolnośląskiego w Halową Piłkę Nożną dla strażaków PSP. Jako beniaminek nie byliśmy liczeni do walki o awans do finału, który odbędzie się w Ząbkowicach Śląskich (w drugim turnieju półfinałowym awans wywalczyły KM PSP Legnica oraz przyszły gospodarz zawodów – KP PSP Ząbkowice Śląskie).

Czytaj więcej...

Halowa piłka nożna: awans do półfinału - 21 października 2011 r.

Po raz pierwszy w historii rozgrywek o Mistrzostwo Województwa Dolnośląskiego w Halową Piłkę Nożną dla strażaków PSP reprezentanci Komendy Powiatowej PSP w Górze awansowali do półfinałów. W ubiegły piątek tj. 21 października br. górowscy strażacy wyjechali do Strzelina na turniej ćwierćfinałowy, gdzie spotkali się z drużynami KP PSP Lubin, KP PSP Milicz oraz z gospodarzami – KP PSP Strzelin. Reprezentacje KP PSP Lubin i Milicz byli zwycięzcami swoich grup, natomiast KP PSP Góra oraz KP PSP Strzelin zajęli drugie, również premiowane awansem do dalszej części rozgrywek miejsca, w I fazie eliminacyjnej.

Czytaj więcej...

VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP

 

W dniu 16 października 2011 r. o godz. 14:00na stadionie Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze przeprowadzono VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu górowskiego. Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach tj. pożarniczy tor przeszkód 7 x 50m oraz ćwiczenie bojowe. W zawodach udział wzięło 5 drużyn z następujących jednostek OSP:

  • OSP Stara Góra – gr. A
  • OSP Wronów– gr. A,
  • OSP Lubów – gr. A,
  • OSP Osetno – gr. A,
  • OSP Luboszyce – gr. C (żeńska).

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy

Zapraszamy mieszkańców powiatu górowskiego w dniu 16 października 2011 r. o godz. 14:00 na VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu górowskiego, które odbędą się na stadionie Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze. Zawody rozegrane będą w dwóch konkurencjach tj. pożarniczy tor przeszkód 7 x 50m oraz ćwiczenie bojowe.

 

Czytaj więcej...

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 29 stycznia 2019 r.
  Pożary   13 
  Miejscowe zagrożenia    15 
  Alarmy fałszywe    4 
  Suma     32 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010