SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Sport

Ognisty badminton I

Ognisty badminton I W dniu 06.02.2013 r. na hali sportowej „Olimpia” w Górze, odbył się pierwszy turniej dla strażaków PSP woj. dolnośląskiego w badmintona o Puchar Komendanta Powiatowego w Górze pod nazwą „Ognisty badminton I”. Gospodarzem turnieju była Komenda Powiatowa PSP w Górze. O godz. 10:00 uroczystego otwarcia turnieju dokonał Komendant Powiatowy PSP bryg. mgr inż. Arkadiusz Szuper.

 

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Sportach Pożarniczych

Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Sportach Pożarniczych W dniu 25 kwietnia 2012 r. strażacy KP PSP w Górze uczestniczyli w Mistrzostwach Województwa Dolnośląskiego w Sportach Pożarniczych. Spośród strażaków podziału bojowego KP PSP w Górze wybrano reprezentację składającą się z 9 funkcjonariuszy, która od początku marca br. przygotowywała się do zawodów.

 

Czytaj więcej...

Piłka siatkowa: turniej ćwierćfinałowy - 17 lutego 2012 r.

piłka siatkowa KP PSP w Górze 2012 W piątek 17 lutego 2012 r. strażacy KP PSP w Górze uczestniczyli w rozgrywkach PSP województwa dolnośląskiego w piłce siatkowej grupy ćwierćfinałowej „G-V”. Wraz z zespołem z Góry udział w turnieju wzięły KP PSP w Lubaniu i KP PSP w Oleśnicy. Ustalony przez gospodarzy turnieju – KP PSP w Lubaniu termin nie był dla górowian dobrym, ze względu na absencję czterech strażaków, którzy ze względów osobistych i problemów zdrowotnych nie mogli w czasie wolnym od służby uczestniczyć w rozgrywkach.

 

Czytaj więcej...

Piłka siatkowa: pewny awans do turnijeu ćwierćfinałowego

W piątek 27 stycznia 2012 r. drużyna siatkarzy, złożona ze strażaków Komendy Powiatowej PSP w Górze, udała się na inauguracyjny turniej rozgrywek o Puchar Komendanta Wojewódzkiego w piłkę siatkową. W ubiegłym roku rozgrywki zakończyliśmy na etapie półfinałowym przegrywając, organizowany w Górze turniej, między innymi ze strażakami z Komendy Powiatowej PSP Kamienna Góra – późniejszymi triumfatorami rozgrywek.

Czytaj więcej...

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 29 stycznia 2019 r.
  Pożary   13 
  Miejscowe zagrożenia    15 
  Alarmy fałszywe    4 
  Suma     32 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010