SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Sport

III MIEJSCE W TURNIEJU HALOWYM W PIŁKĘ NOŻNĄ

Turniej Eliminacyjny Grupy „A” w Halowej Piłce Nożnej dla strażaków PSP

W dniu 25 września 2014 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej „Arkadia” w Górze rozegrany został turniej eliminacyjny grupy „A” w Halowej Piłce Nożnej dla strażaków PSP w celu wyłonienia mistrzowskiej drużyny województwa dolnośląskiego na 2014 rok. Udział w turnieju wzięły: KM PSP w Legnicy, KP PSP w Głogowie, KP PSP w Środzie Śląskiej oraz gospodarze – KP PSP w Górze.

Czytaj więcej...

VII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP

VII zawody powiatowe - powiat Góra 15.09.2013

W dniu 15 września 2013 r. na boisku sportowym Zespołu Szkół w Irządzach przeprowadzono VII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu górowskiego. Pięć dni wcześniej, bo w dniu 10 września br. w siedzibie KP PSP w Górze odbyło się losowanie kolejności startów drużyn biorących udział w tegorocznych zawodach.

 

Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach tj. sztafeta pożarnicza 7 x 50m z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe.

Czytaj więcej...

XV WORLD POLICE & FIRE GAMES z udziałem strażaka naszej komendy

XV WORLD POLICE & FIRE GAMES - Michał Uściło

W dniach od 1 do 10 sierpnia 2013 roku w Belfaście, stolicy i największym mieście Irlandii Północnej, odbyły się 15 Światowe Igrzyska Policjantów i Strażaków (XV WORLD POLICE & FIRE GAMES).

W zmaganiach sportowych rozgrywanych w ramach igrzysk udział wzięło około 7 tysięcy uczestników: policjantów, strażaków, strażników granicznych i przedstawicieli innych służb mundurowych z 67 krajów całego świata. Rozegrano 56 dyscyplin indywidualnych i drużynowych na 41 różnych obiektach położonych na terenie Belfastu i w jego okolicach.

Czytaj więcej...

Ognisty badminton I

Ognisty badminton I W dniu 06.02.2013 r. na hali sportowej „Olimpia” w Górze, odbył się pierwszy turniej dla strażaków PSP woj. dolnośląskiego w badmintona o Puchar Komendanta Powiatowego w Górze pod nazwą „Ognisty badminton I”. Gospodarzem turnieju była Komenda Powiatowa PSP w Górze. O godz. 10:00 uroczystego otwarcia turnieju dokonał Komendant Powiatowy PSP bryg. mgr inż. Arkadiusz Szuper.

 

Czytaj więcej...

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 8 marca 2019 r.
  Pożary   40 
  Miejscowe zagrożenia    31 
  Alarmy fałszywe    5 
  Suma     76 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010