SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

Służba Cywilna

 KP PSP w Górze - Służba Cywilna

 

KPPSP w Górze: Sport

Finał turnieju siatkarskiego i piknik strażacki

Finał turnieju siatkarskiego i piknik strażacki w Górze

W dniu 20 maja 2019 r. w hali Arkadia w Górze, odbył się Turniej finałowy strażaków PSP w siatkówce o Puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu. 

W zawodach udział wzięły 4 drużyny:

  • reprezentacja KP PSP w Oleśnicy,
  • reprezentacja KP PSP w Oławie,
  • reprezentacja KM PSP we Wrocławiu,
  • reprezentacja KP PSP w Górze.

Czytaj więcej...

Uroczystość z okazji Dnia Strażaka 2019

Dzień strażaka 2019

W dniu 17 maja 2019 r. o godz. 14:30 na placu Komendy Powiatowej PSP w Górze odbyły się uroczyste obchody z okazji Dnia Strażaka. Współorganizatorem uroczystości był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Górze. Oprawę akustyczną wraz z obsługą zapewnił Pan Adrian Kasprzak. W uroczystości uczestniczyli strażacy PSP i druhowie OSP powiatu górowskiego oraz zaproszeni goście m.in.: 

  • st. bryg. Piotr Grzyb- Zastępca Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu,

Czytaj więcej...

Awans do Turnieju Finałowego

Ćwiczenia z ratownictwa wodnego 2019

Wygrana w turnieju półfinałowym pozwoliła strażakom z KP PSP w Górze zakwalifikować się do Turnieju Finałowego o Puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego.

 

W dniu 15 kwietnia br. w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Górze przeprowadzono rozgrywki półfinałowe w których uczestniczyli strażacy reprezentujący KM PSP w Wałbrzychu, KP PSP w Bolesławcu oraz gospodarze - KP PSP w Górze.

 

Czytaj więcej...

Awans do III turnieju o Puchar Dolnosląskigo Komendanta Wojewódzkiego

Ćwiczenia z ratownictwa wodnego 2019

Drugie miejsce w ćwierćfinałowym turnieju eliminacyjnym o Puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego promuje górowskich strażaków do dalszego etapu rozgrywek. W dniu 28 lutego br. zdecydowanie najlepszą drużyną była KM PSP we Wrocławiu, która bez straty seta wygrała z KP PSP w Górze i KP PSP w Dzierżoniowie. Mecz decydujący o drugim miejscu w turnieju został rozstrzygnięty w tie-braku na korzyść KP PSP w Górze. Kolejny etap rozgrywek – turniej półfinałowy zostanie rozegrany w marcu.

 

Czytaj więcej...

 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010