SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Ćwiczenia

Ćwiczenia pk. "Świątynia 2015" - Kościół pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej

Ćwiczenia pk. "Świątynia 2015" na obiekcie Kościoła pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Górze W dniu 13 października 2015 r. w siedzibie KP PSP w Górze przeprowadzono ćwiczenia aplikacyjne poprzedzające ćwiczenia praktyczne pk. ,,Świątynia 2015 r.”. W ćwiczeniach aplikacyjnych udział wzięli:
  • st. bryg. Arkadiusz Szuper – Komendant Powiatowy PSP w Górze oraz mł. bryg. Lucjan Sibilak – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Górze,
  • górowscy strażacy PSP i OSP,
  • przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Górze w osobach: asp. szt. Janusz Konopnicki – Naczelnik Wydziału Prewencji i kom. Grzegorz Zieliński – Zastępca Naczelnika Prewencji,
  • Radosław Stolarczyk - Komendant Straży Miejskiej w Górze,

Czytaj więcej...

Ćwiczenia taktyczno-bojowe w ZPUH Import-export Artur Wojtkowiak

Ćwiczenia taktyczno-bojowe w ZPUH Iimport-export Artur Wojtkowiak w Sicinach

W dniach 22 - 24 kwietnia 2015 r. na obiekcie ZPUH Import-Export Artur Wojtkowiak w Sicinach przeprowadzono ćwiczenia taktyczno-bojowe zastępów PSP i OSP.  W ćwiczeniach uczestniczyły zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP w Górze oraz Ochotnicze Straże Pożarne z terenu gminy Niechlów.

Czytaj więcej...

Ćwiczenia aplikacyjne dotyczące zagrożenia powodziowego

Ćwiczenia aplikacyjne dotyczące zagrożenia powodziowego

W dniu 23 marca 2015 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze odbyło się szkolenie w formie ćwiczeń aplikacyjnych dla struktur zarządzania kryzysowego oraz służb współdziałających poświęcone wybranym scenariuszom występowania zagrożenia powodziowego na terenie powiatu górowskiego.

 

Czytaj więcej...

Ćwiczenia taktyczno-bojowe w Kościele pw. św. M. Archanioła w Chróścinie

Ćwiczenia taktyczno-bojowe w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Chróścinie

W dniach 16, 18 i 20 marca 2015 r. na obiekcie kościoła pw. św. Michała Archanioła w Chróścinie przeprowadzono ćwiczenia taktyczno-bojowe zastępów PSP i OSP.

 

W ćwiczeniach uczestniczyły zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP w Górze, zastępy z OSP Stara Góra, OSP Chróścina, OSP Osetno, OSP Czernina i OSP Wierzowice Małe.

 

Czytaj więcej...

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 29 stycznia 2019 r.
  Pożary   13 
  Miejscowe zagrożenia    15 
  Alarmy fałszywe    4 
  Suma     32 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010