SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Ćwiczenia

Ćwiczenia taktyczno-bojowe p.k. ,,Wodniki 2014”

Ćwiczenia taktyczno-bojowe p.k. ,,Wodniki 2014” W dniu 23 października 2014 r. na terenie Kopalni Gazu Ziemnego Załęcze w Wodnikach odbyły się ćwiczenia taktyczno-bojowe p.k. ,,Wodniki 2014”. W ćwiczeniach uczestniczyły siły i środki PSP z Góry, Rawicza i Milicza, sekcja Zakładowej Stacji Ratownictwa Górniczego PGNiG S.A. Oddział w Zielonej Górze, Oddział Ratowniczej Stacji Górnictwa Otworowego PGNiG z Krakowa oraz strażacy OSP z powiatu górowskiego i rawickiego, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Czytaj więcej...

Ćwiczenia praktyczne na obiekcie GOK w Niechlowie

Ćwiczenia na obiekcie GOK w Niechlowie

W dniach 11-13 marca 2014 r. na obiekcie Gminnego Ośrodka Kultury w Niechlowie przeprowadzono ćwiczenia taktyczno-bojowe zastępów PSP i OSP. W ćwiczeniach uczestniczyły zastępy:

  • JRG Góra,
  • OSP Niechlów,
  • OSP Wroniniec,
  • OSP Żuchlów,
  • OSP Bełcz Wielki.

 

Czytaj więcej...

Międzypowiatowe ćwiczenia taktyczno-bojowe p.k. "Most 2013"

Międzypowiatowe ćwiczenia taktyczno-bojowe p.k. "Most 2013"

W dniu 18 czerwca 2013 r. w Ciechanowie i Radoszycach, w okolicach mostu na Odrze łączącego powiat górowski i powiat lubiński, przeprowadzono ćwiczenia Dolnośląskiej Brygady Obwodowej. W ćwiczeniach uczestniczyły siły i środki PSP z Góry, Lubina i Legnicy, ratownicy Jednostki Ratownictwa Górniczo-Hutniczego KGHM Polska Miedź S.A. oraz strażacy OSP z powiatu górowskiego i lubińskiego. W sumie w ćwiczeniach uczestniczyło ok. 120 strażaków PSP i OSP, Zespół Ratownictwa Medycznego, Policja oraz pozoranci. Ćwiczenia podzielone zostały na 4 epizody.

Czytaj więcej...

Ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze na terenie P.P.Z. w Niechlowie

Ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze na terenie P.P.Z. w Niechlowie

W dniach 24, 25 i 26 kwietnia br. zostały zorganizowane i przeprowadzone ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze na terenie Przedsiębiorstwa Przemysłu Ziemniaczanego w Niechlowie zajmującego się produkcją: skrobi ziemniaczanej, modyfikatów skrobiowo spożywczo żelujących, modyfikatów skrobiowych do celów technicznych. W ćwiczeniach udział wzięły zastępy z JRG KP PSP w Górze oraz jednostki OSP z terenu gminy Niechlów.

Czytaj więcej...

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 11 września 2018 r.
  Pożary   185 
  Miejscowe zagrożenia    197  
  Alarmy fałszywe    11 
  Suma     393  

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010