SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Ćwiczenia

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.

 

 

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”

 

Ćwiczenia ratownicze "GAZ 2018" - szkolenie

Ćwiczenia Gaz 2018

W dniu 7 września 2018 r. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej PSP w Górze przeprowadzone zostało szkolenie doskonalące znajomość zagadnień związanych z postępowaniem służb ratowniczych podczas zdarzeń związanych z rozszczelnieniem gazociągów wysokiego ciśnienia.

 

Czytaj więcej...

Ćwiczenia z zakresu Ratownictwa Wodnego

Ćwiczenia na lodzie

W dniach 19, 20 i 21 lutego 2018 roku na zamarzniętym zbiorniku wodnym w Górze przy ul. Sportowej odbyły się ćwiczenia z zakresu Ratownictwa Wodnego.

Strażacy z JRG w Górze wspólnie z druhami OSP z terenu powiatu ćwiczyli ratowanie tonących osób z przerębli przy pomocy specjalistycznego sprzętu do ratownictwa wodnego. Była to też doskonała okazja, aby przećwiczyć inne techniki podejmowania osób tonących z zimnej i skutej lodem wody.

Czytaj więcej...

Ćwiczenia praktyczne - Stacja Paliw Grupy Pieprzyk w Niechlowie

Ćwiczenia praktyczne - Stacja Paliw Grupy Pieprzyk w Niechlowie

W dniach 15, 16 i 17 maja 2018 r. zostały zorganizowane i przeprowadzone ćwiczenia praktyczne na Stacji Paliw Grupy Pieprzyk w Niechlowie. W manewrach uczestniczyły zastępy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Niechlów.

Czytaj więcej...

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 11 września 2018 r.
  Pożary   185 
  Miejscowe zagrożenia    197  
  Alarmy fałszywe    11 
  Suma     393  

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010