SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Wydarzenia

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - Góra 2012

W dniu 29 marca br. rozegrano w Starostwie Powiatowym w Górze powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. Na turnieju obecni byli:

  • Komendant Powiatowy PSP w Górze – bryg. mgr inż. Arkadiusz Szuper,
  • Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Górze – dh Stanisław Jabłoński,

Czytaj więcej...

Spotkanie podsumowujące działalność komendy w roku 2011

Spotkanie z Komendantem Wojewódzkim PSP - st. bryg. Andrzejem Szcześniakiem W dniu 15 lutego 2012 r. odbyło się w Komendzie Powiatowej PSP w Górze spotkanie podsumowujące działalność komendy w 2011 roku. W spotkaniu uczestniczyli: Dolnośląski Komendant Wojewódzki PSP we Wrocławiu st. bryg. Andrzej Szcześniak, Starosta Górowski Piotr Wołowicz, kierownictwo KP PSP w Górze oraz strażacy i pracownicy komendy.

 

Czytaj więcej...

Protest - w południe zawyły syreny - 5 stycznia 2012 r.

Górowscy strażacy, tak samo jak ich koledzy w całym kraju, w samo południe wyjechali wozami bojowymi z garażu i włączyli syreny. Wcześniej oflagowali budynek komendy. Jest to forma protestu wobec postanowień rządu, który pominął strażaków w zaplanowanych podwyżkach płac w roku 2012.

Czytaj więcej...

Wigilia 2011

W dniu 22 grudnia 2011 r. tradycyjnie, jako co roku pracownicy KP PSP w Górze zasiedli do świątecznego spotkania wigilijnego. Na spotkanie zaproszony został ks. Zenon Bielecki – kapelan górowskich strażaków. Wigilię rozpoczęto modlitwą, wspólnym odśpiewaniem kolędy oraz błogosławieństwem potraw. Następnie ksiądz oraz komendant złożyli życzenia świąteczne wszystkim pracownikom komendy.

 

Czytaj więcej...

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 4 grudnia 2018 r.
  Pożary   230 
  Miejscowe zagrożenia    269 
  Alarmy fałszywe    14 
  Suma     525 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010