SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Wydarzenia

List Ministra MSWiA Joachima Brudzińskiego

List Ministra MSWiA Joachima Brudzińskiego

dotyczący uzgodnień po spotkaniu

ze stroną związkową

 

 

Iza potrzebuje pomocy

Iza potrzebuje pomocy

Dokładnie dziesięć lat temu dowódca zmiany I oławskiej JRG asp. sztab. Ignacy Kawałko żegnał się z nami, odchodząc na emeryturę. Mimo zakończenia służby, nie zerwał z pożarnictwem – prowadzi szkolenia i uczy ludzi, jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia, również podczas pikników i otwartych imprez plenerowych. Jego życie to pomoc innym – bezpośrednio w służbie, a później przez edukację.

 

Czytaj więcej...

Trójstronne porozumienie dotyczące włączenia OSP Wronów do KSRG

OPS Wronów w KSRG

W dniu 25.07.2018 r., w siedzibie Urzędu Gminy w Niechlowie odbyło się spotkanie w sprawie włączenia jednostki OSP Wronów do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. W spotkaniu brali udział między innymi : Wójt Niechlowa – Beata Pona, Komendant Powiatowy PSP w Górze - bryg. Krzysztof Panocha oraz Prezes OSP Wronów - Dh Gerard  Urban, Naczelnik OSP Wronów – dh Grzegorz Tulikowski,  Pan Marcin Jóźwiak – kierownik Referatu Inwestycyjno – Technicznego Urzędu Gminy w Niechlowie.

 

Czytaj więcej...

Pożar składowiska odpadów

Pożar składowiska odpadów

W dniu 24 lipca br. doszło do bardzo dużego pożaru składowiska odpadów w miejscowości Jakubów w powiecie polkowickim. O godz. 14:04 na polecenie dyżurnego operacyjnego SKKW PSP we Wrocławiu do zdarzenia został zadysponowany zastęp GCBA 8/60 z JRG Góra w sile 3 strażaków. Działania naszych strażaków polegały na podaniu prądu piany ciężkiej z przenośnego działka wodno-pianowego na front pożaru.

 

Czytaj więcej...

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 4 grudnia 2018 r.
  Pożary   230 
  Miejscowe zagrożenia    269 
  Alarmy fałszywe    14 
  Suma     525 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010