SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Wydarzenia

Szkolenie z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy - część 4

Szkolenie KPP

W dniu 11 grudnia 2018 r. funkcjonariusze KP PSP w Górze oraz druhowie z jednostki OSP Lubów  uczestniczyli w szkoleniu z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy (kpp), które przeprowadził Pan Piotr Chudy z firmy Med-Group.

 

Celem szkolenia było omówienie przyrządowych technik udrożniania dróg oddechowych, służących zwiększeniu efektywności wentylacji u poszkodowanych.

Czytaj więcej...

Szkolenie z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy - część 4

Szkolenie KPP

Informuję, że w dniu 11 grudnia 2018 r. o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej PSP w Górze (ul. W. Witosa, 56-200 Góra) zostanie przeprowadzone bezpłatne szkolenie z zakresu ratownictwa medycznego dla strażaków-ratowników. Tematem przewodnim spotkania będzie „Przyrządowe udrażnianie dróg oddechowych”.

 

Zachęcam do wzięcia udziału w ww. szkoleniu. Ilość miejsc jest ograniczona. O kolejności przyjęcia na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie (65 543 23 44) do dnia 10 grudnia br. do godziny 13:00.

 

 

Porozumienie MSWiA i związków zawodowych funkcjonariuszy

 

 

Porozumienie MSWiA i związków

 

zawodowych funkcjonariuszy

 

 

Czytaj więcej...

Ćwiczenia aplikacyjno-szkoleniowe "Las-Gaz"

Ćwiczenia aplikacyjno-szkoleniowe "Las-Gaz"

W dniu 17 października w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej PSP w Górze odbyła się pierwsza część ćwiczeń (p.k. "Las-Gaz") sprawdzających Powiatowy Plan Ratowniczy. Spotkanie miało charakter szkoleniowo-aplikacyjny, w którym prelegentami byli funkcjonariusze KP PSP w Górze, KP PSP w Głogowie oraz pracownik Nadleśnictwa "Góra Śląska".

Czytaj więcej...

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 29 stycznia 2019 r.
  Pożary   13 
  Miejscowe zagrożenia    15 
  Alarmy fałszywe    4 
  Suma     32 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010