SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Wydarzenia

mł. bryg. Lucjan Sibilak - przejście Zastępcy Komendanta na emeryturę

L. Sibilak - emerytura Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Górze

W dniu 29 stycznia 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Górze odbyła się uroczystość  związana z przejściem, po niespełna 30 latach służby, na zaopatrzenie emerytalne mł. bryg. Lucjana Sibilaka - Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Górze. Na początku spotkania Komendant Powiatowy PSP w Górze - st. bryg. Arkadiusz Szuper przedstawił historię służby swojego zastępcy.

 

Czytaj więcej...

Strażacy w szkołach podstawowych

Strażacy w szkołach - kalendarze 2018

W grudniu br. mł. bryg. Lucjan Sibilak i mł. bryg. Marcin Klefas odwiedzili wszystkie szkoły podstawowe powiatu górowskiego przeprowadzając pogadankę dot. m.in. zagrożeń w placówkach oświatowych oraz zasad bezpiecznego zachowania się uczniów w szkołach. Korzystając z okazji strażacy obdarowali dyrektorów szkół dużymi strażackimi kalendarzami ściennymi.

Czytaj więcej...

,,Kręci mnie bezpieczeństwo"

Kręci mnie bezpieczeństwo 2017 W dniach 10, 16, 18 i 19 sierpnia 2017 r. w ramach akcji ,,Kręci mnie bezpieczeństwo", przeprowadzono szereg działań promujących poprawę szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Dzień Dawcy Szpiku

Dzień dawcy szpiku

W dniu 30 lipca 2017 r. strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze czynnie uczestniczyli w zorganizowanej przez fundację DKMS akcji ,,Dzień Dawcy Szpiku”, nad którą honorowy patronat objęła Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz.

 

Czytaj więcej...

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 4 grudnia 2018 r.
  Pożary   230 
  Miejscowe zagrożenia    269 
  Alarmy fałszywe    14 
  Suma     525 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010