SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Wydarzenia

Trójstronne porozumienie dotyczące włączenia OSP Wronów do KSRG

OPS Wronów w KSRG

W dniu 25.07.2018 r., w siedzibie Urzędu Gminy w Niechlowie odbyło się spotkanie w sprawie włączenia jednostki OSP Wronów do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. W spotkaniu brali udział między innymi : Wójt Niechlowa – Beata Pona, Komendant Powiatowy PSP w Górze - bryg. Krzysztof Panocha oraz Prezes OSP Wronów - Dh Gerard  Urban, Naczelnik OSP Wronów – dh Grzegorz Tulikowski,  Pan Marcin Jóźwiak – kierownik Referatu Inwestycyjno – Technicznego Urzędu Gminy w Niechlowie.

 

Czytaj więcej...

Pożar składowiska odpadów

Pożar składowiska odpadów

W dniu 24 lipca br. doszło do bardzo dużego pożaru składowiska odpadów w miejscowości Jakubów w powiecie polkowickim. O godz. 14:04 na polecenie dyżurnego operacyjnego SKKW PSP we Wrocławiu do zdarzenia został zadysponowany zastęp GCBA 8/60 z JRG Góra w sile 3 strażaków. Działania naszych strażaków polegały na podaniu prądu piany ciężkiej z przenośnego działka wodno-pianowego na front pożaru.

 

Czytaj więcej...

Ślubowanie dwóch strażaków w KP PSP w Górze

Ślubowanie strażaków

W dniu 23 lipca 2018 roku miało miejsce uroczyste ślubowanie dwóch strażaków w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze. Składający ślubowanie strażacy okazali się najlepsi z grona kilkunastu kandydatów, którzy uczestniczyli w 2018 r. w  rekrutacji do służby w Państwowej Straży Pożarnej. Obaj są zaangażowanymi członkami jednostek OSP z terenu powiatu górowskiego i rawickiego.

 

Czytaj więcej...

Spotkanie organizacyjne dotyczące włączenia OSP Wronów do KSRG

Szkolenie KPP

W dniu 19 lipca 2018 r. w KP PSP w Górze odbyło się spotkanie dotyczące planowanego na jesień br. włączenia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej we Wronowie do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Wójt Gminy Niechlów, Komendant Gminny ZOSP RP Gminy Niechlów, Prezes i Naczelnik OSP Wronów. Podczas spotkania omówiono zasady oraz kryteria włączania jednostki do KSRG. Kolejnym etapem procesu włączania jednostki będzie podpisanie trójstronnego porozumienia pomiędzy Wójtem Gminy Niechlów, Komendantem Powiatowym PSP w Górze oraz Prezesem i Naczelnikiem jednostki proponowanej do KSRG.

 

Czytaj więcej...

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 30 kwietnia 2019 r.
  Pożary   111 
  Miejscowe zagrożenia    61 
  Alarmy fałszywe    7 
  Suma     179 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010