SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

Służba Cywilna

 KP PSP w Górze - Służba Cywilna

 

KPPSP w Górze: Wydarzenia

Bitwa o wozy - druga tura

Bitwa o wozy - druga tura
– Cieszę się, że akcja profrekwencyjna spotkała się z bardzo dużym odzewem wśród naszych obywateli. Chcemy przed II turą wyborów prezydenckich ogłosić nową edycję „Bitwy o wozy” – powiedział dziś (3 lipca 2020 r.) minister Mariusz Kamiński, wręczając promesy na zakup wozów bojowych dla OSP. W piątkowej uroczystości wzięli też udział wiceministrowie Maciej Wąsik i Paweł Szefernaker oraz komendant główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak.

Wytyczne MSWiA dot. uzyskania dotacji na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśnicznego

 

Czytaj więcej...

Dodatek dla funkcjonariuszy dłużej pozostających w służbie

Dodatek dla funkcjonariuszy dłużej pozostających w służbie
Chcemy zatrzymać Was w służbie i oferujemy atrakcyjne warunki pracy – powiedział Mariusz Kamiński, minister spraw wewnętrznych i administracji. – To ważny sygnał dla doświadczonych funkcjonariuszy, którzy mają szereg sukcesów na swoim koncie – dodał. Przyjęty dziś (9 czerwca br.) przez Radę Ministrów projekt ustawy dotyczący służb mundurowych wprowadza m.in. świadczenia motywacyjne po 25 latach służby, wzmocnioną ochronę prawną funkcjonariuszy oraz korzystniejsze zasady naliczania ekwiwalentu za niewykorzystany urlop.

Czytaj więcej...

Mały Strażak 2020

Mały strażak 2020

Uruchomiono program dofinansowania „Mały strażak” na rok 2020. Maksymalna kwota realizacji zadania to 20 tys. zł z czego wymagany jest wkład własny w wysokości min. 30% kwoty dofinansowania. Wnioski należy składać w terminie od 1 czerwca do 12 czerwca 2020 r. do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska we Wrocławiu. Wzorem lat ubiegłych ww. środki przeznaczyć można na zakup sprzętu z trzech grup tematycznych: sprzęt informatyki i łączności, sprzęt uzbrojenia i techniki specjalnej oraz wyposażenie osobiste i ochronne strażaka.

 

 

Dzień Strażaka 2020

Dofinansowanie OSP

W dniu 4 maja 2020 r. na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze odbył się apel z okazji Dnia Strażaka. Tegoroczna uroczystość z uwagi na panującą epidemię COVID-19 przebiegła w wyjątkowej atmosferze. W uroczystość udział brała tylko zmiana służbowa oraz pracownicy systemu codziennego, pełniąc tego dnia służbę. Na początku uroczystości odegrano hymn państwowy, a następnie Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Górze – kpt. Rafał Kaczmarek odczytał list z życzeniami od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Czytaj więcej...

 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010