BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

Służba Cywilna

 KP PSP w Górze - Służba Cywilna

 

KPPSP w Górze: Sport

Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Sportach Pożarniczych

Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Sportach Pożarniczych W dniu 25 kwietnia 2012 r. strażacy KP PSP w Górze uczestniczyli w Mistrzostwach Województwa Dolnośląskiego w Sportach Pożarniczych. Spośród strażaków podziału bojowego KP PSP w Górze wybrano reprezentację składającą się z 9 funkcjonariuszy, która od początku marca br. przygotowywała się do zawodów.

 

W roku 2012 organizację Mistrzostw Województwa Dolnośląskiego w Sportach Pożarniczych powierzono Komendantowi Miejskiemu PSP w Legnicy - bryg. mgr. inż. Adamowi Koniecznemu. Zdecydowano, że tegoroczne zawody odbędą się na stadionie sportowym w Chojnowie przy ul. Małachowskiego w dniu 25 kwietnia 2012 r. o godz. 8:00. Z uwagi na niesprzyjającą aurę i m.in. grząski tor startowy po nocnych opadach deszczu przesunięto otwarcie na godzinę późniejszą. W zawodach wzięło udział 21 drużyn z komend miejskich i powiatowych PSP woj. dolnośląskiego. Strażacy stratowali w dwóch konkurencjach:

  • sztafecie pożarniczej 4x100 metrów z przeszkodami,
  • ćwiczeniu bojowym.

Reprezentacja strażaków Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze zajęła 10 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Na ten wynik złożyło się 12 miejsce w sztafecie pożarniczej (czas pierwszej próby: 86,91 s, czas drugiej próby /zaliczony/ - 82,22 s) oraz 8 miejsce w ćwiczeniu bojowym (pierwsza próba niezaliczona, czas drugiej próby: 40,16 s). Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja z Wrocławia, która wygrała zawody i uzyskała najlepsze czasy w obu konkurencjach: sztafeta: 66,34 s, ćwiczenie bojowe: 30,47 s.

 

Skład drużyny KP PSP Góra

1. Berger Krzysztof
2. Dudziński Rafał
3. Kozłowski Mateusz
4. Lorenc Paweł
5. Maślanka Lech
6. Ogrodnik Waldemar
7. Sawczyszyn Artur
8. Skotarczyk Łukasz
9. Uściło Michał

 

 

 

 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010