SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

Służba Cywilna

 KP PSP w Górze - Służba Cywilna

 

KPPSP w Górze: Sport

Awans do Turnieju Finałowego

Ćwiczenia z ratownictwa wodnego 2019

Wygrana w turnieju półfinałowym pozwoliła strażakom z KP PSP w Górze zakwalifikować się do Turnieju Finałowego o Puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego.

 

W dniu 15 kwietnia br. w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Górze przeprowadzono rozgrywki półfinałowe w których uczestniczyli strażacy reprezentujący KM PSP w Wałbrzychu, KP PSP w Bolesławcu oraz gospodarze - KP PSP w Górze.

 

W pierwszym meczu gospodarze spotkali się na parkiecie ze strażakami z Wałbrzycha. O wygranej zdecydował tie-break w którym lepsi okazali się górowscy strażacy. W drugim pojedynku KP PSP w Górze pewnie pokonała KP PSP w Bolesławcu 2-0. Ostatni mecz pomiędzy KM PSP w Wałbrzychu i KP PSP w Bolesławcu zakończył się zwycięstwem strażaków z Bolesławca.

Jest to dla nas historyczny turniej, gdyż od momentu powstania Komendy Powiatowej PSP w Górze dopiero drugi raz (po 19 latach) będziemy mieli przyjemność wzięcia udziału w Turnieju Finałowym, który zostanie rozegrany w dniu 20 maja 2019 r. w sali sportowej Arkadia w Górze.

 

Klasyfikacja końcowa:

1. KP PSP w Górze,

2. KP PSP w Bolesławcu,

3. KM PSP w Wałbrzychu.

 

 

 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010