BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

Służba Cywilna

 KP PSP w Górze - Służba Cywilna

 

KPPSP w Górze: Sport

Strażacki futsal w Głogowie - 30 września 2011 r.

Ostatniego dnia września br. strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze uczestniczyli w I fazie eliminacyjnej Mistrzostw Województwa Dolnośląskiego w Halowej Piłce Nożnej dla strażaków PSP. Rozgrywki przeprowadzone zostały zgodnie z aktualnym Regulaminem Rozgrywek Polskiej Ligi Futsalu (czas gry wynosił 2x10 min).

Po losowaniu grup eliminacyjnych okazało się, że KP PSP Góra będzie występowała w grupie H wraz z KP PSP Głogów, KP PSP Polkowice i KP PSP Trzebnica.

 

Gospodarzami turnieju byli strażacy z KP PSP w Głogowie, z którymi, jak okazało się po losowaniu drużyn, KP PSP Góra grała drugi mecz turnieju. Pomimo zaciętego pojedynku gospodarze wygrali i to dużą ilością bramek bo aż 4:0. Wówczas było już wiadomo, że aby myśleć o wyjściu z grupy (wychodziły dwie drużyny) należało obydwa nastpne mecze wygrać. Kolejny spotkanie rozegraliśmy z Polkowicami, które wygraliśmy 3:2 po dwóch bramkach K. Bergera i jednej A. Sawczyszyna. Do pełni szczęścia brakowało jeszcze zwycięstwa z KP PSP Trzebnica. Był to niezwykle wyrównany mecz, który zakończył się zwycięstwem strażaków z Góry 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa i jak się okazało awansu do następnej rundy turnieju strzelił A. Kauch zaledwie 3 minuty przed końcem pojedynku.

Turniej zakończyliśmy na drugim, premiowanym awansem do następnej fazy mistrzostw, miejscu za KP PSP Głogów i przed KP PSP Trzebnica (III miejsce) oraz KP PSP Polkowice (IV miejsce).

 

Skład drużyny KP PSP Góra:

1. Andrzejewski Łukasz

2. Berger Krzysztof

3. Burdziłowski Sebastian

4. Bursztyński Piotr

5. Dudziński Rafał

6. Haręzga Robert

7. Kauch Andrzej

8. Sawczyszyn Artur

9. Skotarczyk Łukasz

 

 

 

 

 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010