BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

Służba Cywilna

 KP PSP w Górze - Służba Cywilna

 

KPPSP w Górze: Sport

Strażacki futsal w Głogowie - 30 września 2011 r.

Ostatniego dnia września br. strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze uczestniczyli w I fazie eliminacyjnej Mistrzostw Województwa Dolnośląskiego w Halowej Piłce Nożnej dla strażaków PSP. Rozgrywki przeprowadzone zostały zgodnie z aktualnym Regulaminem Rozgrywek Polskiej Ligi Futsalu (czas gry wynosił 2x10 min).

Po losowaniu grup eliminacyjnych okazało się, że KP PSP Góra będzie występowała w grupie H wraz z KP PSP Głogów, KP PSP Polkowice i KP PSP Trzebnica.

 

Gospodarzami turnieju byli strażacy z KP PSP w Głogowie, z którymi, jak okazało się po losowaniu drużyn, KP PSP Góra grała drugi mecz turnieju. Pomimo zaciętego pojedynku gospodarze wygrali i to dużą ilością bramek bo aż 4:0. Wówczas było już wiadomo, że aby myśleć o wyjściu z grupy (wychodziły dwie drużyny) należało obydwa nastpne mecze wygrać. Kolejny spotkanie rozegraliśmy z Polkowicami, które wygraliśmy 3:2 po dwóch bramkach K. Bergera i jednej A. Sawczyszyna. Do pełni szczęścia brakowało jeszcze zwycięstwa z KP PSP Trzebnica. Był to niezwykle wyrównany mecz, który zakończył się zwycięstwem strażaków z Góry 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa i jak się okazało awansu do następnej rundy turnieju strzelił A. Kauch zaledwie 3 minuty przed końcem pojedynku.

Turniej zakończyliśmy na drugim, premiowanym awansem do następnej fazy mistrzostw, miejscu za KP PSP Głogów i przed KP PSP Trzebnica (III miejsce) oraz KP PSP Polkowice (IV miejsce).

 

Skład drużyny KP PSP Góra:

1. Andrzejewski Łukasz

2. Berger Krzysztof

3. Burdziłowski Sebastian

4. Bursztyński Piotr

5. Dudziński Rafał

6. Haręzga Robert

7. Kauch Andrzej

8. Sawczyszyn Artur

9. Skotarczyk Łukasz

 

 

 

 

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 22 sierpnia 2019 r.
  Pożary   188 
  Miejscowe zagrożenia    159 
  Alarmy fałszywe    23 
  Suma     370 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010