BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

Służba Cywilna

 KP PSP w Górze - Służba Cywilna

 

KPPSP w Górze: Wydarzenia

Prezenty dla dzieci z Domu Małego Dziecka

Prezenty dla dzieci z Domu Małego Dziecka

Prezenty dla dzieci z Domu Małego Dziecka

 

W dniu 19 grudnia br. Św. Mikołaj w asyście strażaków Komendy Powiatowej PSP w Górze gościł w Domu Małego Dziecka w Jaworze. Od początku grudnia funkcjonariusze tutejszej komendy gromadzili podarki dla dzieci w postaci zabawek, gier, kredek, kolorowanek, książeczek, chusteczek higienicznych, pieluszek jednorazowych, gotowych deserków, obiadków, soczków oraz innych potrzebnych na co dzień rzeczy.

Podczas pobytu w Domu Małego Dziecka strażacy zabawiali dzieci, opowiadali ciekawe historie, słuchali wierszyków, piosenek i modlitw przedstawianych przez mieszkańców placówki. Wizyta przebiegła w miłej, świątecznej atmosferze i z pewnością długo pozostanie w pamięci strażaków, którzy zdecydowali się odwiedzić najmłodszych.

 

Pomysł na odwiedziny i wspólną zabawę podsunięty został przez nauczyciela z Liceum Ogólnokształcącego w Górze – mgr Małgorzatę Kauch, która wraz z wolontariatem szkolnym od kilku lat wspiera Dom Małego Dziecka w Jaworze i w okresie świątecznym wspólnie przygotowują prezenty dla dzieci.


 

 

 

 

 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010