Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galerieroot2014rootwydarzeniarootDzien_Strazaka-Msza_Sw. oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

Służba Cywilna

 KP PSP w Górze - Służba Cywilna

 

KPPSP w Górze: Wydarzenia

Dzień Strażaka 2014 - Msza Św. w dniu 4 maja 2014 r.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galerieroot2014rootwydarzeniarootDzien_Strazaka-Msza_Sw. oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dzień Strażaka 2014 - Msza Św. w dniu 4 maja 2014 r.

W dniu 4 maja, w dzień św. Floriana - patrona wszystkich strażaków,  w kaplicy pw.  św. Faustyny w Górze o godz. 12:00 odprawiona została uroczysta msza św. w intencji górowskich strażaków.

W mszy uczestniczyły poczty sztandarowe: z JRG Góra, OSP Luboszyce, OSP Osetno, OSP Niechlów oraz strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Górze i z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu górowskiego. W uroczystości uczestniczyli również miejscowi włodarze w osobach: zastępcy Burmistrza Góry – Andrzeja Rogali, Burmistrza Wąsosza – Zbigniewa Stuczyka oraz Wójta Niechlowa – Jana Głuszko.

                                                                            


{gallery}/galerie/2014/wydarzenia/Dzien_Strazaka-Msza_Sw./{/gallery}                                                                                        

 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010